مهرداد جمعه 17 آبان 1392 02:31 ق.ظ نظرات ()
اعطای کارت هدیه بانکی به عنوان یکی از راههای تقدیر از کسانی است که برخی قصد تجلیل از آنها را دارند اما به تازگی این کارت ها برای برخی از دریافت کنندگان و اهداء کنندگان آنها دردسر ساز شده است.
کارت های هدیه ای که مشکل ساز شد
به گزارش عرش نیوز از استان سمنان ، در روزهای اخیر تعداد زیادی از دارندگان کارت های هدیه بانک ملی برای استفاده و یا نقد کردن آنها در سمنان دچار مشکل شده اند و این امر در مواردی شرمندگی را نیز برای اعطا کنندگان آنها به همراه داشته است.

افرادی که کارت های هدیه بانک ملی در اختیار دارند، در مراجعه به خودپردازها و دستگاه های کارت خوان مستقر در مراکز خرید، با این پاسخ مواجه می شوند که ˈرمز کارت معتبر نیستˈ.

مراجعه این عده به شعب مختلف بانک ملی و مراکز اعطا کننده کارت های هدیه نیز تاکنون نتیجه بخش نبوده است و دارندگان این کارت همچنان قادر به استفاده از وجوه موجود در کارت های هدیه خود نیستند.

مرکز انفورماتیک سرپرستی شعب بانک ملی در استان سمنان نیز در پاسخ به سوال دارندگان کارت ها، مراجعه به شعب بانک ها و ارائه شماره سریال کارت و پیگیری دارندگان برای وصول وجوه موجود در کارت های هدیه از طریق شعب بانک ملی را چاره کار می داند.

دارندگان کارت هدیه بانک ملی می گویند: بانک ملی قبل از آنکه اقدام به فروش کارت هدیه به متقاضیان بهتر بود ابتدا مشکلات موجود را برطرف کرده و آنگاه اقدام به فروش کارت هدیه نماید، نه آنکه بانک پول مردم را دریافت کند و کارت هایی که در هیچ یک از مراکز خرید و خودپردازها، پذیرفته نمی شود را در اختیار آنها قرار دهد، چرا که در این صورت مردم اعتماد خود را از دست داده و دیگر ˈهرجا سخن از اعتماد باشد، نام بانک ملی ایران نخواهد درخشیدˈ.