مهرداد پنجشنبه 26 دی 1392 01:20 ق.ظ نظرات ()
به گزارش عرش نیوز از استان سمنان ،همت هادیان در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: مسابقات كشتی پهلوانی قهرمانی كشور در رده سنی جوانان با حضور ۳۰ استان كشور در روزهای ۱۶ لغایت ۱۸ بهمن ماه سالجاری در سمنان برگزار می شود.

وی تصریح كرد: در جلسه ای كه با حضور نائب رئیس فدراسیون كشتی پهلوانی كشور در سمنان برگزار شد، برنامه ریزی شده است تا در روز فینال این مسابقات طی مراسمی و با حضور دكتر حسن روحانی، رئیس جمهور، و سایر مقامات كشوری، بازوبند پهلوانی سال ۹۱ كشور نیز بر بازوی قهرمانان کشور بسته شود.

مدیركل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه هماهنگی های لازم برای حضور رئیس جمهور در این مراسم در حال انجام است اضافه كرد: مسابقات كشتی پهلوانی قهرمانی كشور در رده سنی جوانان جام سرداران و سه هزار شهید استان، گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج حسن شاطری و گرامیداشت ایام دهه مبارك فجر در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه و با حضور ورزشكارانی از ۳۰ استان كشور در سمنان برگزار می‌شود.

وی گفت: برپایه هماهنگی های مقدماتی حضور رییس جمهوری تا حدودی قطعی شده اما در صورت عدم حضور ایشان،معاون اول رییس جمهوری و مسوولان ارشد ورزش کشور در این آیین حضور می یابند.