مهرداد دوشنبه 2 تیر 1393 12:19 ب.ظ نظرات ()
با حضور محمد وکیلی فرماندار شهرستان سرخه معرفی شد . به گزارش روابط عمومی استانداری : با حضور استاندار سمنان ، معاون سیاسی امنیتی ، نماینده مردم شهرستانهای سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه ، جمعی از مدیران استان و شهرستان ، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و خانواده شهدا ، رضاکرمی بعنوان فرماندار شهرستان سرخه معرفی گردید و از زحمات علی عاشوری تقدیر شد .
 در این مراسم که در سالن فرهنگی باران برگزار شد مهندس وکیلی جلسه تودیع و معارفه را جلسه تذکر نامید و افزود : در این جلسه فرصتی است که یکبار دیگر کارهاو اقدامات خودمان را بازنگری کنیم . وی افزود : این منطقه منتسب به ریاست جمهوری است و باید در راستای حل مسائل و مشکلات این شهرستان تلاش مضاعفی انجام شود . استاندار سمنان با اشاره به پروژه های در حال اجرا در این شهرستان افزود : با اعتبارات تخصیص داده شده و اعتبارات تامین گردیده در سطح ملی باید عقب ماندگی شهرستان سرخه جبران گردد و در این راستا طرحهای مناسبی برای ورودی ها و تقاطع غیر همسطح ، تکمیل سالن ورزشی در حال اجراست که امید است برای بهره مندی مردم خوب و انقلابی به بهره برداری برسد .
مهندس وکیلی توجه وهدف دولت تدبیر و امید را خدمت به مردم برشمرد و افزود : دولت به دنیال ا رائه امکانات و خدمات صادقانه برای ایجاد نشاط بیشتر به عموم مردم است . استاندار سمنان با اشاره به توطئه ها و ترفندهای دشمنان در منطقه به ایجادفضای امید و نشاط بیشتر در بین مردم تاکید کرد و افزود : هر چقدر امید مردم افزایش یابد و نشاط اجتماعی گسترش پیدا کند دشمنان این مرز و بوم مایوس تر میشوند .
استاندار سمنان همچنین با اشاره به سیاستهای خارجی دولت تدبیر و امید تصریح کرد با توجه به تحریمهای دشمنان و اجماع در فشارهای اقتصادی و انتظارات جدید ، دولت تدبیر وامید با روش جدید وارد مذاکرات هسته ای شد و نمایندگان دولت با پشتوانه مردمی در راستای منویات مقام معظم رهبری در مذاکرات هسته ای به دنیال اثبات حق مسلم ملت در بحث انرژی هسته ای و اعلام اینکه فعالیتها در این بخش صلح آمیز است هستند .
 وی افزود : دولت در شرایطی سکان کشور را به دست گرفت که تعهدات زیادی ازدولت قبل به زمین مانده است که در این رابطه در استان سمنان 5000 میلیارد تومان پروژه نیمه تمام وجود دارد که دولت تدبیر وا مید به دنبال این است که با ایجاد فضای جدید در عرصه های جهانی و با حفظ تمام ارزشهای اسلامی و انقلابی ، مسائل ومشکلات و چالشهای فرارو را پشت سر بگذارد و جایگاه ایران اسلامی را در دنیا حفظ و حراست نماید .
 در این جلسه همچنین خسروی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به اقدامات مختلف دولت تدبیر وامید بحث توجه به مقوله بهداشت و درمان را از فعالیتهای سازنده برشمرد و افزود : در این بخش شاهد کاهش هزینه ها ی درمانی هستیم و در بازدیدی که از بیمارستان کوثر سمنان انجام شد رضایتمندی مردم دیده می شود .
 حجه الاسلام عربی امام جمعه سرخه هم در این مراسم ظرفیتها و پتانسیل های شهرستان سرخه را اعلام کرد و علی عاشوری هم گزارشی از فعالیتها و اقدامات خودش را در دوران تصدی سرپرستی فرمانداری سرخه بیان داشت . در پایان این مراسم با لوحی از زحمات و تلاشهای علی عاشوری تقدیر و حکم انتصاب رضا کرمی بعنوان فرماندار شهرستان سرخه به ایشان اهداگردید .