مهرداد شنبه 14 تیر 1393 08:09 ق.ظ نظرات ()
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مرتضی دهرویه پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج مهندسین استان سمنان که در سالن جلسات این سازمان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات مردم ایران بیان کرد: سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان به عنوان پایلوت کشور در روز 27 خرداد به مناسبت هفته کشاورزی توانست به صورت ویدیو کنفرانس با سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ارتباط برقرار کند.

وی تصریح کرد: این امر نشان‌دهنده عملکرد مثبت سازمان بسیج مهندسین استان سمنان در بخش کشاورزی و اجرای مطلوب طرح بسیج همگام با کشاورز است.

این مسئول در ادامه به تشکیل کارگاه هم‌اندیشی اشاره کرد و افزود: با توجه به اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز در استان سمنان، کمیسیون بخش کشاورزی تحت عنوان کارگاه هم‏اندیشی با همکاری اتاق بازرگانی استان تشکیل می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان خاطر نشان کرد: با توجه به برداشت گندم از مزارع و نظارت از نحوه صحیح برداشت که در راستای طرح بسیج همگام با کشاورز در استان صورت گرفته است، با مسئولان و معاونت‏های جهاد کشاورزی سمنان به بررسی وضعیت اجرای طرح و چگونگی عملکرد طرح پرداختیم و امید است بتوانیم کارگاه هم‌اندیشی را با کمک مهندسین و اعضای کارگروه عملیاتی و اجرا کرد.

دهرویه در خصوص بازدید از کارخانه «نانا» و رفع مشکلات این واحد تولیدی گفت: در این بازدید، مقرر شد تا برای طرح توسعه‏ این کارخانه مکانی به منظور ایجاد سردخانه در اختیار شرکت قرار گیرد تا محصولات تولیدی کشاورزی و به خصوص انار در سردخانه نگهداری شود.