مهرداد پنجشنبه 26 تیر 1393 01:15 ب.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان به نقل از روابط عمومی شهرداری سمنان، کاپیتان محمدرضا محسنیان در نشست بررسی شرایط بهسازی باند فرودگاه سمنان که با حضور مشاور وزیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی شهرداری سمنان، نماینده شورای اسلامی شهر سمنان و نیز ناظر سازمان عمران شهرداری در مرکز فرودگاه سمنان برگزار شد، از عزم مدیران برای بهسازی فرودگاه خبر داد و اظهار کرد: به همین منظور مشاورین جدید از سوی سازمان فرودگاه ها انتخاب شدند تا بتوان این پروژه را پیش از زمستان سال جاری به اتمام رسانید.

وی خاطرنشان کرد: هدف مجموعه ما از بهسازی این است که باند فرودگاه قابلیت نشستن هواپیماهای متنوع تری را داشته باشد.

ناظر سازمان عمران شهرداری سمنان نیز در این جلسه با اشاره به بررسی اجرای آسفالت یا بتن در آغاز و پایان مسیر باند فرودگاه سمنان و همچنین اجرای آسفالت شولدر گفت: جمع آوری و اجرای دوباره آسفالت در این مسیر مقرون به صرفه نیست.

محسن اکبری افزود: برای بهسازی باند می‌توان از اجرای بتن در ابتدا و انتهای باند همانند آنچه که در فرودگاه مهرآباد انجام شده است بهره گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر سمنان نیز در این جلسه ضمن بیان دیدگاه های نمایندگان شورا در این زمینه و تمایل آنها به اتمام هرچه سریعتر این پروژه گفت: کارفرمای اصلی خود سازمان فرودگاه ها است و ما در این راستا علاقه مند به فازبندی این پروژه هستیم تا روند اجرایی پروژه تسهیل گردد.

مجید نظری با اعلام آمادگی شهرداری جهت شروع به کار پروژه تصریح کرد: پیمانکار پروژه سازمان عمران است چرا که این سازمان از لحاظ فنی و اجرایی توانایی‌های بسیار بالایی دارد.

به گزارش تسنیم؛ در پایان این نشست مشاور وزیر راه و شهرسازی و دیگر حاضران از باند فرودگاه سمنان بازدید کردند.