یکشنبه 16 فروردین 1394 01:38 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی ظهر امروز در جمع شماری از مردم و مسئولان استان سمنان با اشاره به پیام نوروزی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی اظهار داشت: همدلی و همزبانی مردم و مسئولان از مواردی است که همواره باید مد نظر داشت و به آن توجه کرد.

وی گفت: وحدت و همدلی دولت و ملت یک اصل اساسی در تمام زمان‌هاست و در حکومت اسلامی همه باید برنامه‌ها را با وحدت پیش ببرند و رسیدن به این هدف والا مستلزم پیروی از ولایت فقیه است.

امام جمعه سمنان اظهار داشت: سال 94 که هم‌اکنون دو هفته از آن می‌گذرد، با نام حضرت زهرا (س) آغاز شد و امروز همه باید به تعالیم فاطمی توجه داشته باشند؛ باید تلاش کرد تا به برکت همین نام، سالی پر از موفقیت و رشد برای دولت و ملت رقم زد.

شاهچراغی با تأکید بر اینکه ولایت‌مداری در قول و عمل باید نمود عینی داشته باشد، اظهار داشت: همواره باید حامی ولایت فقیه باشیم و منویات ایشان را در همه زمینه‌ها مورد توجه قرار دهیم.

امام جمعه سمنان نامگذاری سال 94 توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان «دولت، ملت؛ همدلی و همزبانی» را یادآور شد و آن را گامی در راستای رشد کشور دانست و خواستار توجه همگان به این پیام مهم شد.

شاهچراغی گفت: وحدت امروز از مسائل مهم کشور و استان سمنان است و باید همواره به آن عنایت داشت.