مهرداد سه شنبه 15 اردیبهشت 1394 01:06 ق.ظ نظرات ()

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی کنگره شهدای سمنان، این همایش با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در این استان و جمع زیادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان برگزار شد.

جمع زیادی از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران استان سمنان در این همایش بزرگ که با اجرای هنرمندان عرصه دفاع مقدس کشور برگزار شد، حضور داشتند.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به پیام شهدا عنوان کرد: باید این مفاهیم و ارزش‌های مقدس شهدا در جامعه ترویج شود.

سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی افزود: حمایت از مظلومان عالم پیام والای شهدا به ملت ماست و ملت بزرگ ایران نیز در راستای عمل به این پیام، ملت‌های آزاده و مظلوم عالم را حمایت می‌کند.

وی با اشاره به جنایات آل‌سعود در کشور یمن، این جنایات را به شدت محکوم کرد و افزود: ملت ایران همواره حامی مظلومان خواهند بود و همه مستکبران باید بدانند که یمن تنها نخواهد ماند.

فرمانده سپاه استان سمنان با تأکید بر لزوم ایجاد همدلی و هم‌زبانی در جامعه، این مهم را رمز موفقیت کشور عنوان و تصریح کرد: باید همه ملت و مسئولان کشور برای ایجاد همدلی و اتحاد تلاش کنند.

شاهچراغی با اشاره به اهمیت و جایگاه مادران شهدا خاطرنشان کرد: مادران و خانواده‌های معظم شهدای والامقام، از سرور و سالار شهیدان الگوبرداری کرده و بهترین الگوهای رفتاری جامعه شدند.