مهرداد جمعه 18 اردیبهشت 1394 11:50 ب.ظ نظرات ()

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان از تولید 15 هزار دقیقه برنامه ویژه شهدا و چاپ 160 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت خبر داد.

خبرگزاری فارس: تولید 15 هزار دقیقه برنامه ویژه شهدا / چاپ 160 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی دقایقی پیش در اجلاسیه نهایی کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان سمنان که با حضور مسئولان استانی و کشوری در جریان است، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته، شاهد تولید و پخش 15 هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی مربوط به شهدای استان سمنان هستیم.

وی تصریح کرد: همچنین 160 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت در استان سمنان به چاپ رسیده که 60 عنوان آن مربوط به ستاد کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان سمنان است.

فرمانده سپاه حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان اضافه کرد: فرهنگ‌نامه شهدای استان سمنان یکی از ارزنده‌ترین کارهای استان در حوزه چاپ و نشر بوده که بخشی از کار آن انجام شده و در ادامه نیز شاهد تکمیل آن خواهیم بود.

شاهچراغی ادامه داد: 145 هزار قطعه از عکس‌های شهدا و رزمندگان استان سمنان نیز جمع‌آوری شده است و بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از سوی کارشناسان اعزامی، بهترین جمع‌آوری اسناد و مدارک شهدا مربوط به استان سمنان است.