مهرداد پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394 01:49 ق.ظ نظرات ()

فرزاد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان گفت: استان سمنان در حوزه ورزش در ماه‌های اخیر فعالیت‌های خوبی داشته و از 15 فروردین‌ماه امسال تاکنون 6 اردوی تیم ملی در استان سمنان برگزار شده است.

وی با بیان اینکه شمار مسابقات کشوری برگزار شده در استان سمنان نیز در همین مدت چهار مورد بوده است، تصریح کرد: سالن اسکواش سمنان در راستای توسعه و تقویت این ورزش در جنب مجموعه غدیر سمنان افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه این سالن ورزشی با حضور رئیس فدراسیون اسکواش به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: امکانات خوبی برای رشد این رشته ورزشی در سمنان ایجاد شده است.

فتاحی با بیان اینکه آیین بهره‌برداری از سالن اسکواش سمنان با جشنی باشکوه همراه خواهد بود، اضافه کرد: این سالن با کمک خیران و مردم با 80 میلیون تومان هزینه ساخته شده است.

وی تصریح کرد: سالن اسکواش سمنان 200 مترمربع زیربنا دارد و نخستین سالن اسکواش استان است که با کمک و همیاری مردم افتتاح می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: فعالیت رشته اسکواش چند ماهی است در استان آغاز شده و این رشته اکنون دارای سالن اختصاصی می‌شود تا رشد یابد و در آن بیشتر سرمایه‌گذاری شود.

فتاحی با بیان اینکه شمار ورزشکاران فعلی رشته اسکواش در استان سمنان حدود 50 نفر است، ادامه داد: با افتتاح این سالن شمار این ورزشکاران که قبل از این در فضای باز کار می‌کردند، به طور طبیعی افزایش خواهد یافت.

وی همچنین از برگزاری انتخابات هیئت کبدی استان سمنان با حضور رئیس فدراسیون کبدی خبر داد.