مهرداد پنجشنبه 19 شهریور 1394 12:30 ق.ظ نظرات ()
استقلال درحالی به مصاف شهرداری سمنان می‌رود که بر خلاف تصورات بازی نسبتا دشواری برابر این تیم دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آبی پوشان پایتخت روز جمعه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در حالی میزبان شهرداری سمنان خواهند بود که غیبت بازیکنان پرشمار ملی پوش استقلال در اردوها و تمرینات آماده سازی استقلالی ها پیش از این دیدار، تبدیل به مشکل اصلی استقلالی ها در این دیدار شده است.

خسرو حیدری، امید ابراهیمی، بهنام برزای، روزبه چشمی، محسن کریمی، فرشید اسماعیلی و هرایر مگویان ملی پوشان استقلال هستند که کمتر از 24 ساعت پیش از شروع دیدار استقلال در جام حذفی به اردوی آبی پوشان خواهند پیوست و مطمئنا عدم حضور آنها در تمرینات آماده سازی استقلالی ها در تعطیلی لیگ مشکلاتی را برای کادر فنی استقلال ایجاد خواهد کرد.

اما با این حال کادر فنی استقلال برای موفقیت در این مسابقات تدابیر ویژه ای اندیشیده اند و قصد ندارند به آسانی فرصت قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیایی را از دست بدهند. پرویز مظلومی که آخرین جام حذفی را برای هواداران استقلال به دست آورده است مسیر موفقیت در این مسابقات را به خوبی می داند و برای حضور مقتدرانه استقلالی ها در مسابقات حذفی امسال برنامه ریزی کاملی دارند و می داند که در این مسیر هیچ قرعه آسانی وجود ندارد و دست کم گرفتن هر تیمی می تواند منجر به ناکامی شود. در این راه هواداران استقلال نیز مسوولیت ویژه ای دارند.

استقلال ساعت 18:40 روز جمعه در ورزشگاه تختی تهران میزبان شهرداری سمنان خواهد بود و مطمئنا برای شروع این مسیر به حمایت پرشور هواداران خود نیاز مبرمی خواهد داشت.