مهرداد سه شنبه 5 آذر 1387 01:37 ق.ظ نظرات ()
سلام همشهریان
تو جام حذفی پرسپولیس با طلایی سمنان خورده . خدا کنه تیم سمنان ببره
این بازی روز یکشنبه ساعت 3:45 تو ورزشگاه تختی سمنان برگزار میشه .
تهرانی ها زحمت اومدن به سمنان رو نکشن چون ورزشگاه جای زیادی نداره و بهشون نمیرسه .
چند تا خبر هم از تیم طلایی

سرمربی تیم فوتبال صنایع طلایی سمنان گفت: این تیم برای كسب پیروزی در دومین دیدار خود در چارچوب رقابتهای حذفی كشور از آمادگی لازم برخوردار است.

"مرتضی دهرویه" روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این تیم پس‌از كسب پیروزی چهار بر صفر در گام اول رقابتهای حذفی كشور، جمعه این هفته باید به دیدار شاهین بندرگز برود و برای این بازی خوشبختانه بازیكن مصدوم و محروم ندارد.

وی گفت: بازیكنان در هفته جای تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته‌اند و به لحاظ اینكه در صورت پیروزی در این دیدار باید در مرحله بعد با تیم پیروزی تهران بازی كنند از انگیزه بالایی برخوردارند.

وی گفت: به‌دلیل كناره‌گیری تیم تربیت بندرعباس، تیم صنایع طلایی سمنان در بازی دوم خود در جام حذفی باید با تیم شاهین بندرگز بازی كند.

سرمربی تیم صنایع طلایی سمنان گفت: بازیكنان تیم مصمم هستند با همدلی و اتحاد و حمایت تماشاگران این بازی را به نفع خود خاتمه دهند تا پس از سالها شاهد دیدار یك تیم از استان سمنان با یكی از دو تیم پرطرفدار و مطرح كشور باشند.

تیم صنایع طلایی كه در لیگ دسته دو كشور حضور دارد اخیرا یك بازیكن مهاجم زیر ‪ ۲۳‬سال نیجریه‌ای را نیز در تمرینات خود شاهد بوده است.