مهرداد شنبه 9 آذر 1387 10:49 ب.ظ نظرات ()
سلام همشهریان سمنانی !!!
اول اینکه ساعت بازی تیم های صنایع طلایی سمنان با پرسپولیس شد ساعت 3
دوم اینکه چرا اینقدر بلیت گرون(7000 تومان) !!!!!  در سانی دنبالش نرید چون تموم شد!!!!
راستی سرخپوشان تو هتل سنگسر اسکان می یابند. ( اهداف نظامی برای حمله به دشمن!!!)

اینم یه خبر از تیم طلایی سمنان

سرمربی تیم صنایع طلایی: در برابر پیروزی تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم

سرمربی تیم فوتبال صنایع طلایی سمنان گفت: بازیكنان این تیم در برابر تیم پیروزی تهران در جام حذفی فوتبال تیم دست و پا بسته‌ای نخواهد بود و حتی مصصم به برد نیز هستند.

"مرتضی دهرویه" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بازیكنان تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته و از آمادگی بالایی برخوردارند و به دنبال حذف تیم پیروزی از این مسابقات هستند.

وی با تاكید بر اینكه پیروزی با تیم اصلی خود در این بازی حضور خواهد یافت گفت: درست است كه از نظر بازیكن در حد و اندازه‌های پیروزی تهران نیستیم اما مانع از این خواهیم شد كه نتایج داماش گیلان و مقاومت ساری در برابر تیم‌های استقلال و سپاهان در این بازی نیز رقم بخورد.

دهرویه گفت: پیروزی اجبار دارد كه از بازیكنان اصلی خود در این دیدار استفاده كند وگرنه با توجه به تصمیم بازیكنان صنایع طلایی از گردونه رقابتهای حذفی كنار خواهد رفت.

وی همچنین با اشاره به‌مصدومیت و بیماری دو بازیكن اصلی این تیم افزود:
پزشكان در تلاش هستند تا با درمان و مداوا این بازیكنان را برای بازی فردا آماده سازند.

سرمربی تیم صنایع طلایی سمنان از بازیكنان این تیم خواست تا اسیر جو ورزشگاه و اسم و رسم بازیكنان تیم حریف نشده و بازی خود را انجام دهند.

فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان سمنان نیز موافقت این شورا را با برگزاری دیدار دو تیم صنایع طلایی سمنان و پیروزی تهران در چارچوب رقابتهای حذفی در سمنان اعلام كرد.

"محمد همتیان" روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با بررسیهای كارشناسی انجام شده شرایط و امكانات لازم برای برگزاری این دیدار كه یك طرف آن تیم پرطرفدار كشور حضور دارد وجود ندارد ولی به‌رغم این مساله شورای تامین برای پاسخ به‌احساسات ورزشدوستان و جوانان با انجام این دیدار موافقت كرد.

همتیان از مردم و جوانان علاقه‌مند خواست تا با حفظ آرامش و متانت به مسوولان سمنان در برگزاری این دیدار كمك كنند.

دیدار دو تیم صنایع طلایی سمنان و پیروزی تهران در چارچوب رقابتهای حذفی كشور ساعت ‪ ۱۳‬فردا (یكشنبه) در ورزشگاه تختی سمنان انجام می‌شود.

فروش بلیط این دیدار با قیمت ‪ ۷۰‬هزار ریال از صبح امروز در سه باجه پست شهر سمنان آغاز شده است.

ورود افراد زیر ‪ ۱۵‬سال به ورزشگاه و تماشای این دیدار ممنوع شده است و مسوولان فروش حداكثر سه هزار بلیط را برای این دیدار در نظر گرفته‌اند.