مهرداد یکشنبه 10 آذر 1387 08:16 ب.ظ نظرات ()

پیروانی با تشكر از تماشاگران سمنانی اعلام كرد: بازی بسیار جوانمردانه و خوبی برگزار شد و سمنان دارای استعدادهای خوبی در عرصه‌ی فوتبال است و ما انتظار داریم كه با حمایت همه جانبه‌ی مسوولین ومردم شاهد حضور یك تیم از سمنان در لیگ برتر باشیم.

هم‌چنین، "مرتضی دهرویه" سرمربی تیم صنایع طلایی سمنان نیز با بیان اینكه این تیم در سخت‌ترین شرایط و با كمترین امكانات تا به اینجا رسیده است، درمورد این بازی اظهار كرد: گل دوم تیم پرسپولیس آفساید بوده است كه اشتباها گل اعلام شد كه همین عامل باعث به هم ریختن شیرازه‌ی تیم صنایع طلایی شد.

وی افزود: در نیمه‌ی دوم قبل از دریافت گل دوم با رویكرد هجومی دو فوروارد جدید وارد میدان كردم تا بتوانم نتیجه را تا پایان به صورت مساوی نگه دارم و برای دقایق وقت اضافه برنامه‌ای داشتم اما، با اشتباه داوری كه گل دوم را قبول اعلام كرد، برنامه‌ی ما محقق نشد.

دهرویه با بیان اینكه شخصا هیچ مبلغی تاكنون از تیم صنایع طلایی برای مربی‌گری دریافت نكرده‌ام، افزود: قرارداد گران‌ترین بازیكن تیم صنایع طلایی چهار میلیون تومان و ارزان‌ترین آن یك و نیم میلیون تومان است كه این نشان دهنده‌ی كمبود امكانات و مشكلات مالی این تیم است كه امیدواریم حمایت مسوولین و مردم همچنان كه در این یك هفته بوده است، برای این تیم باقی بماند و بنده قول می‌دهم اگر امكانات برای این تیم فراهم شود، بازیكنان این تیم شایستگی‌های بسیار بالایی دارند و ما می‌توانیم در سال آینده در لیگ دسته اول بازی كنیم.

انتقاد کواکبیان از نبود یک ورزشگاه مناسب در شهر سمنان
سمنان - خبرگزاری مهر: نماینده سمنان در مجلس گفت: به عنوان نماینده سمنان در مجلس شرمنده ام که یک ورزشگاه مناسب در مرکز استان سمنان نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر در سمنان، مصطفی کواکبیان بعد از ظهر امروز بعد از بازی پیروزی تهران و صنایع طلایی سمنان در گفتگو با خبرنگاران گفت: مسئولان اجرایی باید عشق و علاقه جوانان را در نظر بگیرند تا بتوانیم به عنوان مرکز استان یک استادیوم خوب و مناسب داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه با خواهش و تمنا از مسئولان شورای تامین و مسئولان استان خواستیم که این بازی در سمنان برگزار شود، گفت: مسئولان اجرایی استان باید برای تسریع در ساخت ورزشگاه 15 هزار نفری سمنان تلاش کنند.

کواکبیان پیشرفت این ورزشگاه را کمتر از 50 درصد عنوان کرد و به گفته مسئولان با تخصیص 40 میلیارد ریال اعتبار زمینه  ساخت و بهره برداری سریعتر از ورزشگاه 15 هزار نفری فراهم می شود.

به گفته وی، بازی تیم صنایع طلایی نشان داد که اگر مسئولان به تیمهای شهرستانی توجه کنند، این تیمها قابلیت توسعه دارند.

نماینده سمنان در مجلس شکست سه بر یک تیم صنایع طلایی در برابر پرسپولیس تهران را برای این تیم جوان یک پیروزی عنوان کرد.