مهرداد چهارشنبه 8 اردیبهشت 1389 09:06 ب.ظ نظرات ()
كمبود چند روزه بن و صف‌های طولانی مردم پشت باجه خرید بن‌های نمایشگاهی در نخستین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال كشور در سمنان مردم را با مشكل مواجه كرده است.‌
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، مردم سمنانی در حالی از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال كشور در سمنان استقبال خوبی كرده‌اند كه این نمایشگاه در روزهای اخیر با كمبود بن مواجه بوده است.
استاندار سمنان و رئیس مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از این نمایشگاه میزان تخفیف خرید محصولات ارائه شده در این نمایشگاه را تا 70 درصد ارتقا دادند اما كمبود بن و مشكلات چند روزه موجود در توزیع، مردم را با مشكل مواجه كرده است.
نارضایتی چند روزه مردم سمنان از كمبود بن در نمایشگاه امروز به خبرگزاری های مستقر در این نمایشگاه نیز كشیده شد و آنها خواستار رفع این مشكل شدند.
این در حالی است كه مسئولان كمبود بن را به علت تعیین سهمیه روزانه می دانند و می‌گویند سهمیه تعیین شده برای فروش بن های نمایشگاهی در ساعات اولیه گشایش نمایشگاه به پایان می رسد و روزانه حتی سهمیه های فوق العاده نیز اختصاص می یابد كه باز هم پاسخگوی نیاز مردم نیست.
همچنین به گفته مسئولان باجه فروش بن در نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان سمنان، بن های ویژه دانشجویان و طلاب نیز در دقایق اولیه وقت عصر نمایشگاه به پایان می رسد و دانشجویان و طلاب برای خرید نرم افزارها و كالاهای رسانه ای مورد نیاز خود با مشكل مواجه می شوند.
نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان سمنان تا دهم اردیبهشت ماه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 21 شب گشوده است.