مهرداد یکشنبه 6 تیر 1389 12:40 ب.ظ نظرات ()

 امام جمعه میامی از بی‌مهری مسئولان نسبت به كشاورزان این منطقه گلایه كرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از میامی، حجت‌الاسلام سیدمرتضی موسوی صبح امروز در مراسمی كه به منظور بررسی مشكلات بخش میامی برگزار شد، به وقوع حادثه سیل در میامی و بی‌مهری مسئولان نسبت به كشاورزان این منطقه اشاره كرد. وی اضافه كرد: در چند روز گذشته سیل سهمگینی در میامی و مناطق این بخش جاری شد و بسیاری از مزارع همشهریان را نابود كرد و زحمات چند ماهه و حتی سالانه آنها را از بین برد.

امام جمعه میامی تصریح كرد: توقع و انتظار ما از مسئولان استان استان این بود كه حداقل برای دلجویی از مردم میامی و به خاطر زحمات فراوانی كه متحمل شده بودند به این شهر می‌آمدند و از نزدیك با مشكلات به وجود آمده آنها پس از وقوع سیل آشنا می‌شدند.
موسوی گفت: همان طور كه می‌دانید میامی قطب كشاورزی استان سمنان است و در این حادثه به محصولات تمام كشاورزان این منطقه آسیب جدی وارد شده و امید داشتیم كه پس از وقوع این حادثه از این كشاورزان دلجویی شود.
وی افزود: مسائل مطرح شده از غم‌ها و مشكلات ماست و همیشه آنها را داد می‌زنیم اما كسی به این فریادهای ما اهمیتی نمی‌دهد.
امام جمعه میامی با گلایه از مسئولان گفت: چرا شهر دیگری كه در همسایگی ماست و خیلی كمتر از میامی دچار آسیب‌دیدگی شده همه مسئولان به آن شهر رفتند و از نزدیك با مردم آن شهر دیدن كردند اما هیچكس از كشاورزان زحمت‌كش میامی دلجویی نكرد.
یادآوری می‌شود كه وقوع سیل در روز چهارشنبه دوم تیر ماه سال جاری خسارات زیادی را به بخش میامی وارد كرده است.