مهرداد یکشنبه 22 خرداد 1390 02:28 ق.ظ نظرات ()

استیل آذین به سمنان منتقل شد

خبرگزاری موج - باشگاه استیل آذین با درخواست مسئولان استان سمنان و موافقت حسین هدایتی به این استان منتقل شد.

به گزارش موج، این باشگاه با درخواست استاندار و سایر مسئولان استان سمنان و توافق مالک این باشگاه به این استان منتقل شده و از این پس فعالیت های خود را تحت عنوان استیل آذین سمنان ادامه خواهد داد.
با توجه به اینکه چندین استان خواهان انتقال این باشگاه به شهرها و مراکز خود بودند، صبح پنجشنبه حسین هدایتی با سفر به این استان در جلسه ای با استاندار سمنان، دکتر کواکبیان نماینده این استان در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع، رئیس انجمن مدیران صنایع و بخش خصوصی و مدیر کل تربیت بدنی این استان شرکت کرد و در پایان با درخواست آنها برای انتقال باشگاه استیل آذین به این استان موافقت کرد.
استیل آذین از این پس با مالکیت هدایتی و مدیرعاملی سعید آذری تحت عنوان استیل آذین سمنان به فعالیت های خود ادامه می دهد.

جزئیات انتقال استیل‌آذین به سمنان

به گزارش خبرنگار مهر، حسین هدایتی که پس از سقوط تیم فوتبال استیل آذین به لیگ دسته اول در اندیشه واگذاری این تیم به یکی از شهرهای مستعد و دارای هوادار بود، بالاخره پس از بررسی های لازم که در طرحی مطالعه شده صورت گرفت، روز پنجشنبه با مسئولان سمنان نشستی را برگزار کرد و تیم تحت مالکیتش را به این شهر انتقال داد.

براساس توافقات صورت گرفته مالکیت استیل آذین برای حسین هدایتی خواهد ماند و مسئولان سمنانی تعهد داده اند از نظر سخت افزاری این تیم را تحت پوشش قرار دهند. بر این اساس ورزشگاه 5 هزار نفری برای این تیم در نظر گرفته شده است که از امکانات قابل قبولی برخوردار است. ضمن اینکه براساس اعلام مسئولان ورزش سمنان، یک ورزشگاه 15 هزار نفری دیگر نیز تا قبل از شروع لیگ دسته اول مراحل پایانی تکمیل خود را پشت سرخواهد گذاشت و آماده بهره برداری خواهد شد.

استیل آذین با انتقال به سمنان در این شهر دارای ساختمان و تشکیلات جداگانه خواهد شد و با مدیرعاملی سعید آذری به فعالیتش در رقابتهای لیگ دسته اول ادامه خواهد داد. براساس برنامه ریزی صورت گرفته بین آذری و هدایتی قرار است تا روز یکشنبه پیش رو سرمربی این تیم نیز معرفی شود. در این بین گفته می شود دو سرمربی که فصل گذشته در لیگ برتر مربیگری می کردند مد نظر استیل آذینی ها هستند که یکی از آنها قطعا سرمربی این تیم خواهد شد.

حسین خبیری مشاور مالک باشگاه استیل آذین در مورد وضعیت بازیکنان این تیم به خبرنگار مهر گفت: برخی بازیکنان نشست هایی را با آقای هدایتی داشته اند و به توافقاتی نیز دست یافته اند. با این حال بسیاری از بازیکنان با تیم قرارداد دارند و باید در تیم ما بمانند مگر اینکه پیشنهادهایشان را به باشگاه ارائه کنند و توافق دو طرفه صورت بگیرد.

وی ادامه داد: برخی بازیکنان نیز قراردادشان به پایان رسیده که در نشست با مالک باشگاه تسویه حساب هایشان را دریافت خواهند کرد تا به تیم جدیدی بروند. هدف ما حفظ اسکلت و استخوانبدی تیم برای حضور در رقابتهای لیگ دسته اول است و تلاش می کنیم با برنامه ریزی دقیق و حمایت هایی که صورت خواهد گرفت استیل آذین را دوباره به لیگ برتر برگردانیم.

خبیری از سعید آذری به عنوان مدیری توانا و کاربلد یا کرد و گفت: ایشان از مدیران ورزشی فوتبال کشورمان است که دارای تجارب گرانبهایی است و قطعا حضورشان در استیل آذین می تواند به موفقیت های ما کمک کند. ضمن اینکه با استقبالی که مردم سمنان انجام دادند امیدواریم با حمایت های آنها تیم ما بتواند خیلی زود به لیگ برتر برگردد.