مهرداد سه شنبه 26 دی 1391 06:42 ب.ظ نظرات ()

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر درگذشت مرحوم حاج سید مسیح شاهچراغی را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، علیرضا خسروی در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن به ایسنا ارسال شد، آورده است: ارتحال عالم جلیل القدر، فقیه نستوه، حافظ حدود و ثغور دین، مرحوم حاج سید مسیح شاهچراغی رضوان‌الله تعالی علیه موجب تأثر و تأسف شدید گردید.

آن مرحوم در اعلای کلمه اسلام و احیای امر اهل بیت علیهم السلام و دفع و نفی مبدعین و امر به معروف و نهی ازمنکر و خدمات علمی و اجتماعی و تربیت فضلا و طلاب مساعی جمیله و مواضع مشکوره داشت.

نماینده مردم سمنان افزوده است: فقدان آن عالم ربانی ثلمه‌ای جبران ‌ناپذیر و ضایعه‌ای بزرگ و عمومی است. این مصیبت أسف‌بار را به آستان فرشته پاسبان حضرت بقیة‌الله مولانا المهدی أرواح العالمین له الفداء، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به حوزه‌های علمیه و حضرات علمای أعلام و اهالی متدین استان‌ سمنان خصوصا مردم ولایت‌مدار دامغان وروستای حسن‌آباد و بیت علم و سیادت آن فقید سعید علی‌الخصوص حضرت ایت‌الله شاهچراغی نماینده محترم ولی فقیه دراستان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم مزید رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم أجر جزیل و صبر جمیل مسألت می‌نمایم.