مهرداد چهارشنبه 27 دی 1391 11:32 ب.ظ نظرات ()

پرهام جانفشان عراقی روز دوشنبه در نشست شورای ترافیک استان سمنان، گفت: بر اساس آمار و رتبه بندی وزارت راه و شهرسازی، سمنان در بین استانها از لحاظ روشنایی محورهای مواصلاتی در رده های پایین کشوری قرار دارد که نیاز به توجه ویژه دارد.

وی با ناکافی دانستن تجهیزات روشنایی راه های استان سمنان، اظهار داشت: با وجود داشتن محورهای مواصلاتی طولانی و مهم در این استان، روشنایی راه ها از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

جانفشان عزیز سخن از زبان ما میگویی اما چند نكته

مردم سمنان مظلوم ٣٠ سال است كه سخن از ناكارامدی و اجحاف مطلق در بخش راه نه فقط در مركز استان كه كل استان را دارند.

وقتی فاصله اداره كل راه و ترابری استان سمنان تا گرمسار نزدیك ۳۵۰ كیلومتر است چه انتظاری دارید كه امكان نظارت و پایش راههای استان وجو داشته باشد؟

وقتی سمنان تنها استان كشور باشه كه اداره كل راه و ترابری اون در جایی غیر از مركز استان قرار داشته باشه چرا فكر میكنید میشه امیدی به بهبود وضع فعلی تو بخش راه داشت؟

وقتی ده سال است كه ورودی و خروجی شاهرود با هزینه ای میلیاردی و سر به فلك كشیده به یكی از بهترین وشیك ترین ورودی های ایران تبدیل میشود چه انتظاری دارید كه بودجه ای بماند تا مثلا شهرستانهای دیگر استان مثل مهدیشهر و دامغان و گرمسار و ارادان و میامی ورودی داشته باشند؟

اصلا مگر مهم است كه سمنان تنها مركز استان ایران باشد كه ورودی و خروجی نداشته باشد.

ایا قرار است خدا از ما بگذرد بابت توجه نكردن به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث ورودی  وخروجی سمنان مظلوم؟

پرهام جان از نامناسب بودن روشنایی در بخش راه گفتید .بنظر شما در سایر بخشهای راه ما وضعیت روبراه و مناسبی داریم؟از ورودی مركز استان گرفته كه روزانه حداقل ۱۰۰ هزار سفر در ان انجام میشود تا وضعیت اسفالت و زیرسازی و پروژه های دیگر مطالعاتی و جاده مهدیشهر شهمیرزاد و جاده سمنان فیروزكوه و غیره  و غیره و غیره

مصوبات سه سفر سیری چند؟؟

جانفشان جان جان عزیزت نمك به زخم ما نپاش و اگه كاری از دستت برمیاید نه فقط به داد سمنان به عنوان مركز استان كه به داد كل استان و راههای شرحه شرحه مثل جیگر زلیخاش برس -البته جاده های مخملین شاهرودو استثنا كن-

خدا به همراهت باشه

--------

برگرفته از مظلومیت های سمنان